logowanie

matematyka » forum » matematyka » temat

The Brain - osoby ponadprzeciętnie uzdolnione matematycznie - nowy program TV

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorWiadomość

iamlukasik
postów: 1
2016-12-14 12:14:02

Witam,
Szukam osób, które są ponadprzeciętnie uzdolnione matematycznie, takich którzy potrafią szybko liczyć, zapamiętywać kody/ciągi liczb, pasjonują się liczbą Pi bądź kostką Rubika, podnosić liczby do potęgi w pamięci lub zapamiętywać imiona/miejsca.

Jesteśmy w trakcie prac nad nowym programem telewizyjnym, który w bardzo ambitny i spektakularny sposób chce ukazać umiejętności ludzkiego umysłu - krótko mówiąc szukamy bardzo uzdolnionych ludzi, którzy skrywają się gdzieś w naszym kraju.

Nie ograniczamy się do wyżej wymienionych konkurencji, są one przykładami. Każda osoba, która jest ponadprzeciętnie uzdolniona umysłowo lub motorycznie jest dla nas idealnym kandydatem. Wiek nie ma znaczenia, mogą być to dzieci, starsi lub seniorzy. Wszelkie zadania powiązane są z niezwykłymi umiejętnościami - pamięcią, węchem, wzrokiem, słuchem czy smakiem i są odpowiednio dopasowane do uczestnika.

Czy największe forum math.edu związane z matematyką, na pewno zrzeszające wiele osób, pasjonatów matematyki- jest nam w stanie pomóc ze znalezieniem takich ludzi?

Jeżeli przychodzi Wam ktoś na myśl, bądź to właśnie Ty skrywasz ukryty talent, proszę o kontakt na: zgloszenie@endemolshine.pl

Byłbym bardzo, bardzo wdzięczny za odpowiedź!

Pozdrawiam


strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj

© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj