logowanie

matematyka » forum » matematyka » temat

Portal edukacyjny Math4U

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorWiadomość

beremlijski
postów: 1
2019-04-17 14:31:34Nowy portal edukacyjny Math4U - http://math4u.vsb.cz oferuje atrakcyjne i złożone materiały szkoleniowe dla uczniów, a także oferuje pomocnika dla nauczycieli do przygotowania testów i egzaminów.

Portal Math4U jest podzielony na trzy główne sekcje - Math for Student (Math4S), Math for Teacher (Math4T) i Math for Class (Math4C).

Sekcja Math for Student zawiera unikalne oprogramowanie edukacyjne do ćwiczenia wszystkich działów matematyki w szkole średniej. Uczniowie mogą wybrać obszar, poziom i liczbę problemów oraz wygenerowany zostanie interaktywny test HTML oparty na ich preferencjach. Oprogramowanie współpracuje z bazą 16 000 pytań w czterech językach (angielskim, czeskim, słowackim i polskim) podzielonych na 12 obszarów i 56 pod obszarów. W sekcji Math for Teacher każdy może przygotować indywidualny test dostosowany do indywidualnych potrzeb lub test do wydrukowania. Nauczyciel wybiera dowolne pytania, które lubi z bazy danych 4000 pytań w każdym z czterech języków, co daje łącznie 16 000 pytań. Sekcja Math for Class zawiera 150 interaktywnych gier.

Co jest wspólne dla całego portalu Math4U? Wszystkie części portalu i wszystkie aplikacje są dostępne w czterech językach (angielskim, czeskim, słowackim i polskim) i wszystko jest bezpłatne!


Wiadomość była modyfikowana 2019-04-17 14:33:08 przez beremlijski
strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj

© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj