logowanie

matematyka » forum » forum zadaniowe - uczelnie wyższe » zadanie

Algebra, zadanie nr 1771

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorZadanie / Rozwiązanie

xdx
postów: 3
2013-12-02 23:10:00




tumor
postów: 8070
2013-12-02 23:18:35

-> regulamin. Nie wstawiamy skanów/linków.


xdx
postów: 3
2013-12-03 18:46:11

nie umiem używać tego latexa, i co mam zrobić oblać egzamin bo nie wolno sobie radzić inaczej niż przez jakiegoś latexa, próbowałam wiele razy ale nie umiem z niego korzystac



tumor
postów: 8070
2013-12-03 19:13:57

Powinieneś oblać egzamin dlatego, że NIE UMIESZ algebry.

Natomiast to, że NIE UMIESZ też latexa powinno sprawić, że skasują ci tu posty.

Rzeczywistość nie do końca jest po to, żebyś nieuczciwie wszystko zdawał, bo BARDZO CHCESZ. Są ludzie, którzy nie znając czegoś, próbują się tego nauczyć, a nie tylko kłamać, kłamać, kłamać, kłamać, oszukiwać i kłamać, że to potrafią, bo oto mają dyplom. Polecam się na przyszłość.

----

mała edycja
Wcale nie twierdzę, że jesteś od zwyczajnych swoich rówieśników gorszy. Powinno się was zbiorowo wywalić już z liceów, żebyście wcześniej się zorientowali, do jakich prac się nadajecie, zamiast obniżać poziom szkół średnich i następnie wyższych, co owocuje katastrofą systemu szkolnictwa (także wyższego) i nauki. To, czy oblejesz JEDEN egzamin, niewiele mnie obchodzi. Wciąż będziesz w systemie edukacji zdecydowanie nie na swoim miejscu.

Nauczyciele się uwzięli, nic nie tłumaczą, podręczniki są zamknięte na klucz, nie masz internetu, masz dysleksję, dyskalkulię i takie tam. Pamiętaj. Bo na pewno nie jesteś roszczeniowo nastawionym dzieciakiem, który chce zwyczajnie na studiach oszukać, gdy mu mózgu do nauki nie starczyło.

Wiadomość była modyfikowana 2013-12-03 19:17:51 przez tumor
strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj





© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj